III LIGA: Wyniki 6. kolejki

W czasie gdy nasz zespół rozgrywał charytatywny mecz ze Śląskiem Wrocław, reszta rywali rozegrała swoje ligowe mecze. Podczas tej kolejki padły 22 bramki. Największymi niespodziankami tej kolejki było zwycięstwo Dębu Przybyszów, który pokonał Bystrzycę Kąty Wrocławskie oraz bezbramkowy remis Formacji Port 2000 Mostki z Bielawianką Bielawa, dzięki czemu na pozycję lidera wskoczyła Lechia Dzierżoniów, która pokonała pewnie Karkonosze Jelenia Góra. Przez długi czas zaskakujący wynik utrzymywał się w Gaciach, gdzie miejscowa Foto-Higiena, grała z KS-em Stilon Gorzów Wielkopolski, ale po golu pod koniec meczu Stilon przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. Śląsk II Wrocław uległ Piastowi Żmigród, zaś Ślęza Wrocław wygrała bardzo pewnie z KP Brzeg Dolny. Ostatni w tym momencie Piast Karnin - Gorzów Wielkopolski przegrał z rezerwami Zagłębia Lubin. Mecz naszej drużyny z Polonią Trzebnica, kończący tą kolejkę odbędzie się w środę o godzinie 17:00 na stadionie w Oławie.

WYNIKI 6. KOLEJKI III LIGI DOLNOŚLĄSKO-LUBUSKIEJ:

SOBOTA (6 września 2014 roku):

Piast Karnin - Gorzów Wielkopolski - Zagłębie II Lubin 0:2 (0:0)
BRAMKI: Konrad Andrzejczak 52, 54
Szczegóły: TUTAJ

Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Dąb Przybyszów 0:1 (0:0)
BRAMKA: Adrian Kręc 88
Szczegóły: TUTAJ

Foto - Higiena Gać - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0:1 (0:0)
BRAMKA: Kordian Ziajka 84
Szczegóły: TUTAJ

Piast Żmigród - Śląsk II Wrocław 3:1 (2:0)