Ruchy transferowe (4)

Trener Jacek Imianowski oraz zarząd naszego klubu podjęli już decyzję co do zawodników, którzy byli przymierzani do gry w naszej drużynie. Za grę w naszej drużynie podziękowano testowanemu obrońcy oraz Mateuszowi Kisielowi. Janusz Gancarczyk, który okres przygotowawczy w naszej drużynie odbył dla podtrzymania formy, nie będzie bronił naszych barw. Podczas tej przerwy między sezonami z naszej drużyny odeszli: Waldemar Gancarczyk (Śląsk Wrocław), Filip Wichman, Damian Kiełbasa, Mateusz Peroński, Mateusz Gancarczyk i Krzysztof Gancarczyk (wszyscy Odra Opole), Dominik Wejerowski (Foto-Higiena Gać), Dawid Lipiński i Michał Nowak (szukają klubów), Michał Sikorski (zakończenie kariery), Damian Szaciło i Oskar Majborda (FC Wrocław Academy - powrót z wypożyczenia). Do gry w naszej drużynie zgłoszono trzech juniorów - Łukasza Anklewicza, Lucjana Zielińskiego oraz Łukasza Orzechowskiego. Nowymi zawodnikami MKS, którzy są w trakcie załatwiania mają zostać: Mateusz Prusak i Paweł Skorupa (obaj Burza Chwalibożyce), Kamil Krzanowski (Polonia Trzebnica), Jakub Skorłutowski (Foto-Higiena Gać), Bartosz Stępień (KS Polkowice), Rafał Sikorski (Śląsk Wrocław), Rafał Jańczak (KS Polkowice), Rafał Kohut (Lotos Gaj Oławski), Dominik Płaza (Torgelower SV Greif) oraz Tomasz Rados (MKS Myszków). Prawdopodobne że, do soboty zarząd klubu może nie zdążyć zgłosić wszystkich nowych piłkarzy na derbową inaugurację ligi z Foto-Higieną Gać. Pełną kadrę zaprezentujemy w czwartek na naszej stronie internetowej!