Wychowankowie

Do najbardziej znanych wychowanków MKS-u należą:

(kolejność przypadkowa)

fot. gkskatowice.eu
Janusz Gancarczyk - 1 występ w reprezentacji Polski. Jak dotychczas jedyny wychowanek MKS, który zagrał z Orłem na piersi. 44 występy w Ekstraklasie w barwach Śląska Wrocław, 5 bramek. Zdobywca Pucharu Ekstraklasy 2008/09 wraz ze Śląskiem Wrocław. Obecnie znów w MKS Oława.

Marek Gancarczyk
fot. slaskwroclaw.pl
Marek Gancarczyk - 24 występy w Ekstraklasie w barwach Śląska Wrocław, 5 bramek. Zdobywca Pucharu Ekstraklasy w sezonie 2008/09 wraz ze Śląskiem Wrocław. Obecnie Chojniczanka Chojnice.

Konrad Forenc
fot. zaglebie-lubin.pl
Konrad Forenc - Wielokrotny reprezentant Polski w reprezentacjach młodzieżowych. Bramkarz MKS, w sezonie 2008/09 zagrał swoje pierwsze mecze w seniorskiej lidze, po tych występach kupiło go Zagłębie Lubin.

fot. 90minut.pl
Krzysztof Konon - 70 meczy w ekstraklasie w barwach Sokoła Tychy, Sokoła Pniewy, Lecha Poznań, 1 bramka. Wiele występów w II lidze min w barwach MKS-u, Zawiszy Bydgoszcz. Obecnie Konon jest trenerem Czarnych Jelcz-Laskowice.

Piotr Kluzek - 42 występy w Ekstraklasie i 2 bramki. Ma za sobą również występy w Niemczech i na Cyprze. Trener trampkarzy MKS oraz prezes klubu.

fot. 90minut.pl
Waldemar Żelasko - 54 występy w Ekstraklasie i jedna bramka. W I lidze grał w Śląsku Wrocław oraz Górniku Polkowice. Obecnie Huragan Minkowice Oławskie (Klasa A - Wrocław).

fot. sport.kei.pl
Robert Rosiński - kilka sezonów w Śląsku Wrocław w II i III lidze. Obecnie Rokita Brzeg Dolny (III liga dolnośląsko-lubuska).

fot. lksfans.pl
Jacek Sorbian - 16 występów w Ekstraklasie w barwach Śląska Wrocław. Wiele występów w II lidze min w MKS, ŁKS-ie i Śląsku. Obecnie Foto-Higiena Gać (III liga dolnośląsko-lubuska).

fot. ksgornik.com.pl
Krzysztof Smoliński - Mistrz Polski 1998/99 w barwach Wisły Kraków. Rozegrał 14 meczy w Ekstraklasie. Grał również w drugiej lidze norweskiej gdzie w 20 meczach strzelił 1 bramkę. Obecnie Foto-Higiena Gać (III liga dolnośląsko-lubuska).

fot. chrobry.glogow.pl
Łukasz Ochmański - król strzelców III ligi w sezonie 2009/10 w barwach MKS. Po tym sukcesie pozyskał go Chrobry Głogów. Zdobywca UEFA Regions Cup w 2007 roku. Obecnie znajduję się w Norwegii.

fot. odraopole.com.pl
Marcin Józefowicz - wiele występów w II lidze oraz występy w greckich zespołach. Obecnie Energetyk Siechnice (Klasa A - Wrocław).

Jakub Kalinowski - zaliczył występy w II lidze w barwach Polaru Wrocław i Odry Opole. Obecnie znów w MKS-ie.

Mieczysław Łuszczyński - zaliczył 10 występów w Ekstraklasie w barwach Śląska Wrocław oraz GKS Jastrzębie, zagrał również w meczu Pucharu Zdobywców Pucharów w barwach Śląska Wrocław. Obecnie piłkarz oldbojów MKS.

Dariusz Bęś - wiele sezonów w MKS, min. w II lidze. Obecnie Polonia Miłoszyce (A klasa).

Tomasz Watral - (brak zdjęcia) wiele sezonów w MKS, min. w II lidze. Obecnie Polonia Miłoszyce (A klasa).