FORMACJA - MKS: Wypowiedzi pomeczowe

Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami po meczu 25. kolejki III ligi dolnośląsko-lubuskiej, w której MKS Oława grał z Formacją Port 2000 Mostki. O wypowiedź poprosiliśmy trenerów obu drużyn: Marcina Dymkowskiego i Rafała Wojewódki. Zapraszamy do lektury!

Marcin Dymkowski, trener MKS Oława
- Spodziewaliśmy się tego że ten mecz przegramy, ale dzięki dobrej postawie Piotrka Wojciechowskiego, zakończył się on tylko takim wynikiem, bo gdyby nie od mogliśmy przegrać wyżej. Tak naprawdę, to przegraliśmy z profesjonalnym klubem, który wypłaca swoim zawodnikom pensję, dzięki którymi nie muszą oni pracować. My możemy im tylko pozazdrościć takich funduszy, bo mu przez to że mecz odbył się w środę nie mogliśmy zagrać swoim najsilniejszym składem, dlatego że niektórzy zawodnicy nie zostali zwolnieni z pracy.

Rafał Wojewódka, trener Formacji Port 2000 Mostki
- Wiedzieliśmy, że ten mecz na pewno nie może zakończyć się tak samo jak jesienią w Oławie i dlatego od samego początku zagraliśmy bardzo zdecydowanie co przyniosło efekt w postaci czterech bramek w pierwszej połowie, które ustawiły już drugą część gry. W drugiej połowie moi zawodnicy, już trochę oszczędzali siły, gdyż w sobotę czeka nas ciężki mecz we Wrocławiu, ze Ślęzą, który jeżeli myślimy o awansie musimy wygrać.

Foto.: własne/Formacja Port 2000 Mostki