Jankowianka Wierzbno Gospodarze

Sebastian Płuciennik

Utworzono:

29.05.2016

Panowie wielkie podziękowania za dzisiejszy mecz mimo niepełnego składu wyszliśmy na boisko .

Pany ogarnijcie się tyle razy się mówi zabierajcie dowody na mecz bo mogą sprawdzać czego przykładem był dzisiejszy mecz gdzie były sprawdzane dowody i dwóch naszych zawodników a konkretnie Rafał Kasela i Mateusz Kwapisz nie mieli dowodów i nie mogli wyjść na boisko i osłabili nas bo graliśmy w 9. Pany nie robicie mi tego na złość tylko całej drużynie bo to oni muszą biegać za resztę . Zeszliśmy po pierwszej połowie co było wielkim wstydem i hańbą w związku z tym ja nie wiem czy jest sens prowadzić tą drużynę i się wkurwiać jak dzisiaj . Dograjmy sezon do końca a później będziemy się zastanawiać co dalej , ale na pewno osoba która nie będzie miała dowodu nie zagra to samo tyczy się alkoholu.

Pany robimy zakończenie sezonu 11 czerwca ( sobota ) jeżeli są chętni to zrzutka po 20 zł najlepiej przynieść kasę na mecz z Moto-jelczem.