Ruchy transferowe (3)

Sezon zbliża się wielkimi krokami, więc kadra zespołu powoli zaczyna się już klarować. Dominik Wejerowski, który przez kilka poprzednich sezonów grał w naszej drużynie, zasili najprawdopodobniej Foto-Higienę Gać. Dawid Lipiński i Michał Nowak poszukują nowego klubu. Dawid Babij, Arkadiusz Synówka oraz Mateusz Poważny, którzy wrócili z wypożyczeń najprawdopodobniej zostaną ponownie wypożyczeni do innych klubów. Oprócz tych zawodników, o których już pisaliśmy do gry w naszej drużynie przymierzani są: Mateusz Kisiel, Andrzej Czerwieniak, Mariusz Speina oraz dwóch zawodników, których zarząd klubu nie chce przedstawić. Na początku następnego tygodnia zarząd klubu przedstawi kadrę zespołu na początek rozgrywek, ponieważ okno transferowe trwa do 31 sierpnia 2014 roku.