Jacek Imianowski nowym trenerem MKS!

Jacek Imianowski od 7 lipca 2014 roku jest nowym trenerem MKS SCA Oława. Nowy trener do tej pory zajmował się szkoleniem młodzieży w oławskim klubie. Ostatnio był trenerem grających w "A" klasie - Czarnych Sobocisko. Jest również absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie również mieszka. Jako zawodnik grał w takich drużynach jak: Śląsk Wrocław, Polar Wrocław, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Miedź Legnica, następnie grywał w drużynach na Cyprze, w Grecji oraz Niemczech, a ostatnio grał w drużynie Stali Brzeg, która trenuje nasz były szkoleniowiec - Sebastian Sobczak. Trener Imianowski ma 33 lata. Pierwsze zajęcia po urlopach planowane są na 9 lipca, ale z powodów rodzinnych trener dołączy do zespołu dopiero w następnym tygodniu.

Foto.: Krzysztof A. Trybulski "Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie"