Ruchy transferowe (1)

Rafał Sikorski, który w rundzie jesiennej wystąpił w 12 meczach w barwach naszej drużyny i zaliczył jedną asystę, z końcem ubiegłego roku skończyło się jego wypożyczenie i przestał on być naszym zawodnikiem. Podobnie sprawa ma się z Mateuszem Tetłakiem, który zagrał w 9 meczach, strzelając 2 bramki i zaliczając 2 asysty. Rafał obecnie przebywa na testach w pierwszoligowej Olimpii Grudziądz. Wypożyczenie skończyło się również Jakubowi Skorłutowskiemu. Daniel Pawlak, nie będzie już bronił naszych barw w rundzie wiosennej. W czasie rundy jesiennej z gry w naszej drużynie zrezygnowali: Bartosz Stępień, Rafał Janczak oraz Kamil Szczepaniak. Dominik Płaza, który zagrał w 9 meczach naszej drużyny, również będzie kontynuował swojej kariery w MKS-ie. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za grę w naszej drużynie i  życzymy sukcesów w dalszej karierze sportowej!