Ruchy transferowe (1)

W naszej drużynie zapadły już pierwsze decyzje kadrowe dotyczące naszych dotychczasowych zawodników. Michał Sikorski nasz dotychczasowy kapitan oraz wychowanek zdecydował o zawieszeniu "korków na kołku" po tym sezonie. Mateusz Peroński, Damian Kiełbasa oraz Krzysztof Gancarczyk zostali nowymi zawodnikami III ligowej - Odry Opole, w której pracuje teraz nasz dotychczasowy trener - Zbigniew Smółka. Filip Wichman, który w ostatnim sezonie był wypożyczony do naszego zespołu z Gwarka Zabrze również zasilił opolską drużynę. Waldemar Gancarczyk stał się zawodnikiem Śląska Wrocław, który występuje na co dzień w T-Mobile Ekstraklasie. Najmłodszy z braci Gancarczyków - Mateusz, był na testach u beniaminka I ligi - Pogoni Siedlce, a teraz pojawił się na treningach Odry Opole. O następnych ruchach transferowych w naszym klubie poinformuje w kolejnych tygodniach.