Mecz towarzyski ze Śląskiem!

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz towarzyski MKS Oława, ze Śląskiem Wrocław, który na co dzień występuje w T-Mobile Ekstraklasie. Każdy bilet na ten mecz będzie kosztował 10 złoty, ale cały dochód z ich sprzedaży oraz z aukcji, które będą się odbywać przed i po meczu zostanie przeznaczony na rzecz Grzegorza Galasińskiego, który w ubiegłym roku uległ wypadkowi i został poddany pierwszemu w Polsce przeszczepowi twarzy. Pan Grzegorz musi teraz przejść kosztowną rehabilitację, na którą niema wystarczających funduszy. Mecz ten odbędzie się, w sobotę - 6 września 2014 roku, o godzinie 16:00 na stadionie OCKF w Oławie. Oławski zespół w tym dniu miał rozegrać ligowe spotkanie u siebie z Polonią Trzebnica, ale ten mecz zostanie przełożony na późniejszy termin, gdy tylko zostanie on ustalony poinformujemy o tym. Śląsk Wrocław w ów weekend będzie miał przerwę w rozgrywkach ligowych, z powodu meczu reprezentacji w eliminacjach do Mistrzostw Europy w 2016 roku. Wszystkich kibiców oraz osoby, które chcą pomóc Panu Grzegorzowi zapraszamy na ten mecz, już dziś!