Czaja69

Utworzono:

01.05.2018

Zwycięstwo w derbach pozwala nam utrzymać drugą pozycję w tabeli!

Mecz od początku układał się po naszej myśli. W 10 minucie błąd obrońców, piłkę odbija Dobrzański, Rolka wypuszcza ją daleko do przodu, wyprzedza piłkarzy gości i strzałem po długim rogu otwiera wynik spotkania, 15 minut później w polu karnym faulowany jest Dobrzański, a rzut karny po raz kolejny pewnie na bramkę zamienia Rolka. Goście nie pozostają jednak dłużni i po wrzutce z rzutu rożnego w doliczonym czasie gry pierwszej połowy bramkę na 2:1 zdobywa Dawid Kowalik. Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza. Jeden z szybkich ataków Bystrzycy zakończył Rolka po świetnej indywidualnej akcji Dobrzańskiego, jednak już chwile później po rzucie rożnym goście znowu strzelili bramkę i wynik oscylował w granicach 3:2. Tak jak to już wcześniej bywało bramkę na 4:2 po raz kolejny strzelił Mateusz Rolka. Akcję w środku pola świetnie rozpoczął Michał Kubik. Bekalski uruchomił prostopadłym podaniem Rolkę, który nie dał szans bramkarzowi gości. W międzyczasie, co warto odnotować, Minkowice nie wykorzystały rzutu karnego. Jednak już chwilę po naszej bramce po raz kolejny zamieszanie w polu karnym gospodarzy po rzucie rożnym wykorzystał jeden z zawodników gości i strzelił bramkę na 4:3. Pod koniec gospodarze groźnie kontrowali, jednak nie zdołali zmienić wyniku meczu.

Wszystkich nas cieszy zwycięstwo w derbowym meczu. Pokazaliśmy charakter i to, że potrafimy walczyć do końca. Nie odpuścimy żadnego spotkania i mamy nadzieję, że każde zakończymy dodatnim bilansem punktowym.

Przy okazji chcielismy życzyć wszystkiego co najlepsze naszemu dłogoletniemu zawodnikowiPiotr Bekalskiktóry wczoraj obchodził urodziny. Życzymy jak najlepszych występów i sukcesów w Burzy!