Burza Bystrzyca Oł. - MKS II Pogoń Oleśnica

Czaja69

Utworzono:

30.04.2018

Mecz od początku układał się po naszej myśli. Gospodarze kontrolowali przebieg spotkania i co chwilę tworzyli sobie sytuacje bramkowe. Już w 5 minucie meczu wynik mógł otworzyc Piotr Bekalski jednak jego próba lobu z 40 metrów okazała się być minimalnie niecelna. W 10 minucie z rzutu rożnego dośrodkowywał Patryk Dobrzański, a na pierwszym słupku najwyżej wyskoczył Maciej Białek, który głową umieścił piłkę w siatce. 20 minut później Patryk uruchomił crossowym podaniem Pawła Pióro, którego próbę dośrodkowania do Mateusza Rolki zablokował ręką jeden z obrońców gości. Jedenastkę na gola zamienił ten ostatni, co widać na załączonym filmie. W drugiej połowie wynik spotkania ustalił Patryk, który najpierw dobijał strzał Rolki, a później sam z szesnastu metrów pokonał bramkarza gości, ruszając z połowy boiska i mijając w międzyczasie pięciu zawodników. Nasz zabójczy duet stworzył sobie jeszcze kilka wyśmienitych okazji, jednak żadnej z nich nie udało się zamienić na gola. Pewnie graliśmy w obronie, nie pozwalając za dużo zdziałać zawodnikom ofensywnym Pogoni. Cieszy pewne, wysokie zwycięstwo. Za tydzien w dobrych nastrojach jedziemy do beniaminka z Dobroszowa walczyć o kolejne punkty! Brawo Burza!