MGKS Moto - Jelcz Oława Gospodarze

Sebastian Płuciennik

Utworzono:

08.11.2015

Na początku wielkie podziękowania dla chłopaków którzy byli na meczu i grali do końca mimo że graliśmy w osłabieniu i wysoko przegraliśmy.

Dziś rozegraliśmy ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej, które przegraliśmy bardzo wysoko. Jak było widać część osób ma wyje..ne na drużynę i resztę chłopaków z drużyny nie przyjeżdżając na mecz mimo iż wcześniej zarzekali się że będą a później nie odbierali telefonu albo gadali że dopiero wstali jakby dowiedzieli się 5 minut wcześniej że jest mecz. Panowie jeżeli chcecie tak robić to zakończymy współprace bo nie będę prowadził drużyny dla 9 osób tylko szkoda będzie tych którzy chcą grać. Jeżeli ktoś nie będzie na meczu niech napiszę lub zadzwoni nawet godzinę przed meczem bo wiadomo jest wtedy na kogo mogę liczyć. mamy 21 wiek i jest coś takiego jak telefon.

Teraz czeka nas przerwa zimowa podczas której musimy się zastanowić co z drużyną gramy dalej czy rezygnujemy.Przede wszystkim muszą się nad sobą zastanowić osoby którzy jak było widać na ostatnich meczach mają wyje..ne  czy chcą grać i podejdą do tego poważniej czy chcą zrezygnować bo taka gra nie ma sensu.

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla chłopaków za dzisiejszy mecz mam nadzieje że runda wiosenna będzie dużo lepsza i w końcu zaczniemy strzelać bramki i będziemy walczyć o punkty.